Балконні рами KBE

 

Підприємство «Сучасні Віконні Технології» пропонує перетворити балкон або лоджію в продовження вашої квартири. Для того, щоб лоджією або балконом можна було користуватися в будь-який час року, потрібно створити на них більш комфортний мікроклімат, адже дощовою восени, холодною зимою або похмурою навесні вийти на відкритий балкон - все одно що вийти на вулицю. Наша компанія пропонує захистити лоджію від попадання вітру, дощу і снігу, встановивши алюмінієві розсувні конструкції - так зване «холодне» скління (розсувні алюмінієві балконні рами) або утеплити лоджію за допомогою пластикових конструкцій з ПВХ (балконні рами ПВХ) - «тепле» скління, працює за тим же принципом, що і вікна ПВХ.

 

Необхідно дуже уважно поставитися до вирішення питань, пов`язаних з склінням балкона або лоджії, розглядаючи всі варіанти пропозицій відповідно з тим, яку функціональність планується надати в майбутньому створеному приміщенню. Роботи, пов`язані з склінням і обробкою балконів і лоджій, представляють собою набагато більш складний і трудомісткий процес, ніж установка звичайного вікна ПВХ, тому дуже важливо, щоб ці роботи виконувалися висококласними фахівцями, що мають великий досвід подібних робіт. Ми пропонуємо своїм клієнтам бездоганний професіоналізм співробітників нашої компанії, перевірений протягом багаторічної практики.

 

На сьогоднішній день скління балконів і лоджій конструкціями на основі алюмінієвого профілю марки Provedal вважається найоптимальнішим варіантом. Його популярність пов`язана з доступною ціною в поєднанні з комфортом і надійністю. Підприємство «Сучасні Віконні Технології» для виробництва розсувного скління лоджій і виготовлення балконних рам використовує алюмінієвий профіль Provedal, завдяки перевагам якого наша продукція міцно утримує завойовані позиції на ринку.