КБЕ Оптіма

«КБЕ Оптіма» - віконна 5-ти камерна система шириною 70 мм. Володіє підвищеною тепло-і звукоізоляцією, досконалої геометрією. Вікна з профілю «КБЕ Оптіма» поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

 

  • підвищена теплоізоляція (на 18% вище 3-камерних профільних систем)
  • підвищена звукоізоляція вікна (бл. 45 дБ зі спеціальним склопакетом 36 мм)
  • менший розмір «у світлі» (більш світлі вікна в порівнянні з аналогами)
  • кращі можливості для установки протівовзломной фурнітури
  • екологічний склад пластику (рецептура greenline)
  • «КБЕ Оптіма» - максимум комфорту


Сьогодні розробники КБЕ пропонують сучасну систему віконних профілів шириною 70 мм, яка забезпечить Вам максимум комфорту!

Зберігаємо тепло …

Завдяки збільшеній ширині профілю і п`ятикамерний конструкції профілів рами і стулки, віконний профіль «КБЕ Оптіма» має покращені теплоізоляційні характеристики, що відповідають сучасним європейським нормам з енергозбереження.

Крім цього широкий профіль дозволяє краще утеплити шов між вікном і стіною при монтажі вікна - а це теж важливий чинник збереження тепла в приміщенні.
Більш того, можливість комбінації з широкою рамою вирішує проблему «містків холоду» біля стін холодного типу.

Проте, велика частина тепловтрат вікна припадає не на профіль, а на склопакет. Система «КБЕ Оптіма» дозволяє встановлювати більш теплі склопакети завширшки до 42 мм (з використанням розширювача фальца - до 58 мм!). При правильному монтажі такого вікна Вам будуть не страшні будь-які морози!

… економимо енергію і гроші!

У Європі пластикові віконні профілі шириною 70 мм вже стали стандартом. Це не дивно - європейська практичність свідчить про те, що краще один раз поставити вікно подорожче і потім економити на опаленні, ніж з року в рік «гріти вулицю». Тим більше, що різниця в ціні «вузьких» і «широких» профілів не так вже й велика.


Більше тиші

Жителі великих міст дуже цінують тишу. Нам важливо, щоб удома була затишна атмосфера, без шуму проїжджаючих автомобілів. Крім відмінних характеристик по теплоізоляції і енергозбереження, завдяки можливості встановлення більш широких склопакетів і високої щільності закривання стулки, вікна з профілю «КБЕ Оптіма» володіють підвищеними звукоізоляційними властивостями. Оцініть затишок і спокій, які зможуть подарувати Вам вікна з профілю «КБЕ Оптіма».


Більше безпеки

Додатковим плюсом системи «КБЕ Оптіма» є зручність установки противзломної фурнітури, що затруднить стороннім проникнення в будинок через вікно. Для цього розробники КБЕ передбачили в профілі спеціальне технічне рішення (видалення фурнітурного паза 13 мм).


Що особливо приємно - висота «широкого» профілю «КБЕ Оптіма» абсолютно ідентична висоті «вузької», тобто вікно з нього буде пропускати багато світла, що забезпечить Вашій кімнаті затишок і простір.


Як і інші профілі марки КБЕ, «Оптіма» виробляється за новітньою рецептурою greenline, згідно з якою свинцеві стабілізатори, що традиційно застосовуються при виробництві ПВХ-профілю, замінені на більш екологічні на основі кальцію і цинку. До того ж, поверхня профілю на основі рецептури greenline має приємний шовковистий блиск і краще за інших протистоїть негативним кліматичних дій. За результатами тестів, профілі КБЕ витримують температури від мінус 60 ˚ С до плюс 75 ˚ С. Випробування показали, що профілі КБЕ greenline не змінюють свої характеристики більше 40 років експлуатації.


Поради фахівців

Дотримуйтесь порад фахівців, і теплі вікна будуть радувати Вас довгі роки.
1. Використовуйте переваги «Оптіми» - встановлюйте склопакети товщиною не менше 32 мм;
2. Запитуйте у фірми-виробника вікон «Сертифікат Виробника». Даний сертифікат видається тільки перевіреним фірмам, якості робіт яких довіряє КБЕ - лідер віконного ринку.

Короткі технічні характеристики системи «КБЕ Оптіма»:

Монтажна ширина - 70 мм
Максимальна товщина склопакета - 42 (58 *) мм
Кількість камер - 5 рама / 5 стулка / 4 (3) імпост
Можливість комбінації з "широкою рамою" ** - Так
Морозостійкість - до-60оС
Максимальний розмір стулки вікна - 150 см х 150 см
Максимальний розмір стулки балконні двері - 90 см х 235 см
Видалення фурнітурного паза - 13 мм
Коефіцієнт опору теплопередачі, м2 ° С / Вт - 0,84 (0,78) ***
Ударна в`язкість, кДж/м2 - 39,5
Герметичність контурів ущільнення **** - відповідають класу А
ДСТУ Б В.2.6-23-2001
Довговічність (умовних років) - Понад 40 років
Екологічність greenline (без свинцю !)*****
* З використанням розширювача фальца;
** Рішення проблеми «містків холоду» у холодних типів стін;
*** З підсилювальними вкладишами в рамі і стулці;
**** Перевірялася при температурах до -45 ° С з витримкою віконного блоку у випробувальній камері протягом 7 діб;
***** Рекомендовано до застосування в дитячих і лікувальних установах.