Про нас

Один з кращих продуктів сучасного будівельного ринку, марка КВЕ, по праву може пишатися історією свого розвитку, яка почалася в 1980 році в Берліні. Будучи піонером в області високопродуктивної екструзії, марка КВЕ в найкоротші терміни зайняла лідируючу позицію на ринку ПВХ-профілю як у Німеччині, так і в усій Європі.
 
Підприємство «Сучасні Віконні Технології» - провідний виробник металопластикових виробів у Рівненській області та повноправний учасник ринку металопластикових вікон Західної України. Продукція підприємства «Сучасні Віконні Технології» - високоякісні та довговічні віконні системи!

Підприємство працює на ринку виготовлення металопластикових вікон у Рівному та Рівненській області вже понад 7 років і завдяки розгалуженій дилерській мережі «Сучасні Віконні Технології» здобули довіру не лише рівненських клієнтів, а й замовників по всій Україні.

Підприємство «Сучасні Віконні Технології» пропонує металопластикові вікна (ПВХ) різноманітних форм та видів, конструкції для балконів та лоджій, двері, офісні та міжкімнатні перегородки із високоякісного профілю від фірми «KBE» (Німеччина). 

Німецька марка КВЕ - один з лідерів на українському ринку виробників і постачальників високотехнологічного пластикового профілю для віконних і дверних систем.

На сьогодні металопластикові вікна з профілю «KBE» є найпоширенішими у замовлення серед клієнтів як у Рівному, так і в багатьох інших регіонах країни. І це не випадково. За результатами досліджень, показники тепло- та звукоізоляції ПВХ-профілів «KBE» перевищують якісні показники на 30-60%, а також є надзвичайно стійкими до механічних пошкоджень та наслідків атмосферних явищ.

Базовою продукцією «Сучасних Віконних Технологій» є вікна з 4-х систем профілю «KBE»:
КВЕ "класика" – 3-х камерна система, склопакет товщиною 24 мм, монтажна ширина 58 мм;
КВЕ "баланс" – 3-х камерна система, склопакет товщиною 32 мм, монтажна ширина  70 мм;
КВЕ "оптима" – 5-ти камерна система, склопакет товщиною 32 мм, монтажна ширина  70 мм.
КВЕ "88+" – 6-ти камерна система, склопакет товщиною 42 мм, монтажна ширина  88 мм.

Завдяки інноваційним технічним рішення, використання профілів «KBE» дає можливість створювати металопластикові вікна найрізноманітніших форм. Підприємство «Сучасні Віконні Технології» спеціалізуються на виготовленні металопластикових вікон, нестандартних конструкцій – трапецій, трикутників, арок тощо.

Металопластикові вікна від «Сучасних Віконних Технологій» комплектуються стандартними склопакетами, а також склопакетами із енергозберігаючим склом (візерунковим, тонованим, броньованим, дзеркальним, зі шпросами та ін.).

Підприємство «Сучасні Віконні Технології» пропонує повний асортимент комплектуючих – внутрішні пластикові підвіконники, зовнішні водозливи, решітки ролетного типу, москитні сітки.

Процес виготовлення продукції «Сучасних Віконних Технологій» ліцензований, усі роботи здійснюються із використанням новітніх технологій та відповідають діючим в Україні технічним та якісним стандартам у галузі виготовлення металопластикових вікон. Тисячі замовників Рівненської області та інших областей вже користуються металопластиковими вікнами від «Сучасних Віконних Технологій».

Наші працівники – це досвідчена команда висококваліфікованих спеціалістів. До процесу виробництва металопластикових вікон залучено професійних технічних працівників, які постійно контролюють процес на дотримання стандартів якості.

Підприємство «Сучасні Віконні Технології» забезпечує повне сервісне обслуговування своєї продукції. Наші спеціалісти нададуть Вам необхідні консультації щодо оптимальної комплектації, спроектують вікна будь-якої конфігурації та виконаємо замовлення у найкоротші терміни.

Завдяки поєднанню сучасних технологій виготовлення металопластикових вікон від «KBE» та багаторічного досвіду «Сучасних Віконних Технологій» нам вдається створювати максимально комфортну атмосферу у будь-яких приміщеннях!