Металопластикові двері KBE

 

Підприємство «Сучасні Віконні Технології», використовуючи у своїй роботі виключно високоякісні пластикові профілі, виробляє для своїх замовників не тільки відмінні вікна ПВХ, але і надійні сучасні пластикові двері.

 

Ми з задоволенням пропонуємо своїм клієнтам якісну продукцію, що має Посвідчення про державну гігієнічну реєстрацію і Сертифікати відповідності. Екологічно безпечні вікна та двері, вироблені нашою компанією з профілів ПВХ, ідеально підходять для використання в громадських будівлях і установки в житлових приміщеннях.

 

Як показує багаторічна практика, наші клієнти завжди задоволені бездоганною якістю готової продукції і вартістю вікон, дверей та інших виробів, що виготовляються підприємством, тому що ми готові запропонувати своїм замовникам послуги налагодженого виробництва і високий рівень професіоналізму всіх фахівців нашої компанії.

 

Встановивши пластикові двері та вікна, ви отримуєте можливість більш економно використовувати тепло, знижуючи витрати електроенергії, природного газу та інших ресурсів, що має стати нормою для будь-якого сучасної людини.

 

Двері і вікна ПВХ на протязі ось вже декількох років є найпопулярнішим товаром на вітчизняному ринку. Вони поєднують елегантність, естетичність, екологічність, безпеку і простоту експлуатації. ПВХ профіль дозволяє надати виробу будь-яку форму - від традиційного прямокутника до різноманітних аркових конструкцій. Багата палітра колірних рішень дверей ПВХ починається з консервативного білого кольору і закінчується найяскравішими новинками.

 

Двері ПВХ поділяються на три типи у відповідності зі своїми функціональними можливостями - вхідні, балконні і міжкімнатні. Відмінності не закінчуються назвою та місцем установки, вони полягають в типі використовуваного для виробництва двері профілю стулок, армуванні і фурнітурі, а також у наявності можливості для встановлення додаткової фурнітури - ручок, скоб і доводчиків. Так само вони розрізняються по вазі виробу - найлегша двері - балконна, а найважча - вхідна. Міжкімнатні двері за міцністю, вартості і допустимим розмірам є середньою ланкою між вхідний і балконними дверима, але, незалежно від типу, всі двері і вікна ПВХ здатні витримувати самі різні умови експлуатації, а використання спеціального сталевого армування, що прикріплюється по кутах стулок зварним з`єднувачем, утворює жорсткий замкнутий контур, що значно підвищує міцність цих конструкцій.

 

Теплоізоляція дверей ПВХ забезпечується трикамерною системою профілю і двом контурам ущільнювачів, якими виявляється високий опір потокам повітря і вологи. Дотримання технічних параметрів коробки і стулки гарантує максимальне прилягання ущільнювачів, найбільше актуальне для вхідних і балконних дверей.

 

Взломоустойчивость вхідних дверей ПВХ досягається кріпленням несучих деталей замикаючих приладів за допомогою трьох стінок профілю і сталевого армування. Завдяки цьому підвищується надійність стулки, а зсув паза приладів замикання збільшує опір злому наших дверей. Рівна, гладка поверхня наших дверей з ПВХ легко очищається від забруднень.

 

Замовляючи двері з ПВХ - профілю, потрібно приділити увагу порогу. Ми пропонуємо вибір з алюмінієвого або ПВХ порогів. Кожен з них успішно перешкоджає проникненню всередину холоду, але висота алюмінієвого порогу нижче, що зменшує ймовірність отримання травми.